Serdar Sezer kimdir? Sorusuna ilk başta şöyle cevap vereyim; Serdar Sezer ile 2011 yılında Ankara’da aynı şirkette çalıştım, kendisini oradan tanıyorum. Bölüm sorumlusuydu, hatta onun ekibine katılmak istemiştim, çeşitli nedenlerden dolayı gerçekleşmedi. 🙂 Esprili yönüyle, geniş vizyonu ile diğer yöneticilere nazaran farklı olduğunu hissediyordum ve nitekim öyleydi. Beraber çalıştığımız şirketten ayrılmıştım ve bir daha kendisi uzun yıllar görmedim ta ki yıllar sonra tekrar aynı şirkette çalışmak nasip oluncaya kadar 🙂 Blog yazdığını söyledi ve o günden itibaren bana ilham kaynağı oldu. Bunun için de ayrıca teşekkür ediyorum kendisine.

Reklamlar
Biterken

  Serdar Sezer Kimdir?Sorusuna birde kendisinden cevap almak istedim ve kendisini şu şekilde tanımlıyor;

”Bursa doğumluyum, Çocukluğumda tiyatroya merak sardım. Bursa Ahmet Vefik Paşa Tiyatrosu sınavlarını kazanıp 11 yaşında çocuk oyuncu olarak başladım 12 yaşımda “ıslık çalmalıyım” adında bir çocuk oyunu yazdım.(ıslık çalamadığım için) Daha sonra küçük denemeler ve şiirler yazmaya başladım. Üniversite yıllarımda moda’ya merak sarıp mağazacılık sektöründe çalışmaya başladım. Belçika’da perakende üzerine yüksek lisans yaptım. Çalışırken “perakendimce” isminde blog açtım ve yazılarım bir çok dergide yayımlandı. Daha sonra doğaya merak sarıp “travelblogger” olarak ve yazılarımı www.serdarsezer16.com da yayınladım. Bir çok danışmalık şirketinde eğitimci olarak satış teknikleri ve iletişim eğitimleri verdim. ” diyerek kendisini özetliyor.

Son günlerde;

Doğadan aldığı ilham ve tecrübeleriyle şuan kendi sitesi olan biterken.com.tr ‘ yi kurmaya çalışan Serdar Sezer bu arada özel tasarımcıların kendisi için hazırladığı organik pamuk ürünlerini “ kendi ismiyle” pazarlamayı planlıyor. halen bir moda şirketinde Mağazalar Koordinatörü olarak çalışmaktadır.

Biterken 🙂

Sürekli yüz yüze görüşemesek te, irtibat halindeyiz. Ayrıca yeni çıkacak ürünlerin katalog çekimi ve model ürün fotoğraflarını çekmem için bana teklifte bulunması ayrıca gururlandırdı. Seviliyorsun Serdar Sezer

Takip etmek isterseniz; www.instagram.com/serdarsezer16

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here